ALGEE Spirulina Yosun Doğal Cilt Maskesi

A0206

Yeni ürün

Bu yeşil maske bir başka!
Algee Spirulina %100 Doğal Cilt Maskesi, birçok vitamin ve minerali yapısında doğal olarak bulundurmaktadır. Kullanım esnasında cildinize derinlemesine işleyerek besler ve cildinizi gerer.
İlk kullanımda mükemmel etki!
Algee Spirulina Cilt Maskesi içerdiği biotin, e, a vitamini (multivitamin) ve amino asit kokteyli ile cildinizi besleyerek canlanmasına yardımcı olur.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

39,00 TL

49,00 TL

-10,00 TL

- +

Marka: Algee

 
Daha Fazla Bilgi
Bu yeşil maske bir başka!
Uzmanlar mükemmel bir cilt için altın kuralın dengeli beslenerek cildi içeriden beslemek ve de dışarıdan desteklemek olduğunu söylemektedirler. Cilt için bütün vitaminlerin önemli olduğunu fakat bunların başında E ve C vitamininin geldiğini de vurgulamaktadırlar (Antioksidan vitamin). Aynı şey mineraller için de geçerli olduğunu yani neredeyse tüm minerallerin cilde faydalı olduğunu fakat çinko, selenyum ve kalsiyumun cilt için faydalı minerallerin başında geldiğini söylemektedirler (Antioksidan mineral).

Algee Spirulina %100 Doğal Cilt Maskesi, tüm bu vitamin ve mineralleri yapısında doğal olarak bulundurmaktadır. Kullanım esnasında cildinize derinlemesine işleyerek besler ve cildinizi gerer. 

İlk kullanımda mükemmel etki!
Algee Spirulina Cilt Maskesi içerdiği biotin, e vitamini, a vitamini (multivitamin) ve amino asit kokteyli ile cildinizi besleyerek canlanmasına yardımcı olur.

Algee Spirulina Cilt Maskesi %100 doğaldır ve doğal peeling etkisi vardır. Cildinizi temizler. Ciltteki siyah nokta, sivilce ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Kullanım esnasında cildinizin gerildiğini hissedeceksiniz.

Spirulina Natural Biotin B-Complex, Vitamin E, A, B12 vitamini, Vitamin A, E, Multivitamin ve Aminoasit Kokteyli İçerir.

Spirulina (Mavi-Yeşil Alg) Nedir?

Spirulina, mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir alg (yosun) türüdür. 2,5 milyar yıldır genetik yapısı değişmemiş ender canlılardan biridir.

Spirulina, özel havuzlarda yetiştirilip yıkandıktan sonra hiçbir kimyevi işleme tabi tutulmadan kurutulup toz halde paketlenmektedir. Algee Spirulina Cilt Maskesi o kadar doğaldır ki, isterseniz soğuk sıvı yada katı yiyecek veya içeceklerle karıştırıp tüketebilir, isterseniz cildinize sürebilirsiniz.
Algee Spirulina (Mavi-Yeşil Yosun) Cilt Maskesi içerdiği biotin, e vitamini, a vitamini (multivitamin) ve amino asit kokteyli ile cildinizi besleyerek canlanmasına yardımcı olur. Algee Spirulina Cilt Maskesi %100 doğaldır ve doğal peeling etkisi vardır. Cildinizi temizler. Ciltteki siyah nokta, sivilce ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur. İçerdiği doğal vitamin ve mineraller sayesinde anti-age etkisi vardır. Kullanım esnasında cildinizin gerildiğini hissedeceksiniz.

Avustralyalı ünlü bilim adamı Harald W. Tietze diyor ki: “Deri, nefes alan ve yaşayan bir organdır. Yaşam içerisinde birçok çevresel faktöre, sentetik maddeye maruz kalır. Bu zararlı etkileri ortadan kaldırmak için rahatlıkla Spirulina kullanılabilir. Spirulina cildi temizler ve besler. Ayrıca diğer bir önemi haricen kullanılan Spirulina’nın içerisindeki doğal vitaminleri ve mineralleri absorbsiyon ile cilde nüfuz ederek kan dolaşımına katılmasıdır. Sağlığınız ve güzelliğiniz için Spirulina’yı haricen kullanın ve cildinizi Spirulina ile besleyin.”

Cilt bozuklukları üzerinde uzmanlaşmış Dr.Juta Stepanovs ise “Skin Saver Remedies” adlı kitabında kimyasal madde içerikli ürünler yerine cildi korumak ve beslemek için doğal Spirulina’nın kullanılması gerektiğini vurgulamıştır.

Spirulina hakkında bazı çarpıcı gerçekler:
– Komple yüksek biyolojik değerde proteince (%60-70) zengindir.
– Zengin E vitamini kaynaklarından biridir.
– Zengin Beta-Karoten kaynaklarından biridir.
– Zengin Fikosiyanin (Spirulina’ya mavi rengini veren antioksidan etkili bir kromoprotein) kaynaklardan biridir.
– Doğadaki en zengin B12 kaynaklarından biridir.
– Ispanaktan 50 kat fazla demir içerir.
– Doğadaki en zengin GLA (Gama Linolenik Asit) içeren besinlerden biridir.
Spirulina‘nın İçeriği:
Vitaminler
Beta Karoten
B1 Thiamine
B2 Riboflavin
B3 Niacin
B5 Pantothenic Acid
B6 Pyridoxine
B9 Folate
B12 Colobalimine
Vitamin A
Vitamin C (ascorbic acid)
Vitamin D
Vitamin E
Vitamin K
Vitamin H Biotin
Inostitol

Mineraller
Kalsiyum
Selenyum
Demir
Magnezyum
Potasyum
Krom
Bakır
Germanyum
Manganez
Fosfor
Sodyum
Çinko
Klorid
İyodin

Doğal Pigmentler
Fikosiyanin
Klorofil
Karotenoidler

Doğal Karotenoidler
Karotenler
Beta Karoten
Diğer Karotenler
Xanthophylis
Myxoxanthophyll
Zeaxanthin
Cryptoxanthin
Echinenone
Diğer Xanthophyl

Doğal Fitonutrientler
Gamma-Linolenik Asit
Alfa-Linolenic Asit (ALA)
Linoleic Asit (LA)
Stearidonic Asit (SDA)
Eicosa Pentaenoic Asit (EPA)
Docosa Hexaenoic Asit (DHA)
Arachidonic Asit (AA)
Glycolipidler
Sulfolipidler
Polisakkaridler

Amino Asitler
Temel Amino Asitler
İsoleucine
Leucine
Lysine
Methionine
Phenylaianine
Threonine
Tryptophan
Valine

Temel Olmayan Amino Asitler
Alanine
Arginine
Aspartic Acid
Cystine
Glutamic Acid
Glycine
Histidine
Proline
Serine
Tyrosine

Kullanım önerisi: 1 paket “ALGEE Spirulina Yeşil Yosun Cilt Maskesi”‘ni bir kaba boşaltınız. İçerisine 4 çay kaşığı (20 ml) ılık ya da soğuk su ekleyerek krem kıvamına gelinceye kadar parmağınızla karıştırıp yüzünüze sürünüz. Kuruyana kadar (yaklaşık 30 dk.) bekleyiniz ve bekleme süresince yüz kaslarınızı hareket ettirmeyiniz. Yüzünüze sürdükten bir süre sonra cildinizdeki gerilmeyi hissedeceksiniz. İyice kuruduktan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayınız. Haftalık 2 veya 3 kez kullanılması önerilir.

Ürün bilgisi: Parfüm, alkol, paraben, vb. maddeler barındırmaz. %100 doğal bir cilt maskesidir.
Ürün ambalajı: 2gr x 10 adetlik karton ambalaj
Ürün formu: Toz

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar: