AKUATİK - GİZLİLİK KURALLARI

Akuatik Spirulina Chlorella Yosun Gizlilik


Sitemizde bulunan ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, doğruluğu hakkında ve kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Sitede bahsi geçen ürünler gıda destek ürünleri ve kozmetik ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz.

www.akuatik.com.tr web sitesindeki bilgiler başkaları tarafından izinsiz 3. şahıslara kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, değiştirilemez ve iletilemez. Sitemizde (www.akuatik.com.tr) adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.

www.akuatik.com.tr sitesinde bazı hizmetlerinden yararlanmaları için kullanıcılardan toplanan ad soyad, T.C. kimlik numarası, e-posta adresleri, telefon numaraları gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak veya pazarlanmayacaktır.

Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu ve içeriğinde oluşabilecek eksiklik, hata veya noksanlıklardan dolayı firmamızın cezai ve hukuki sorumluluğunun olmayacağını kabul ederler.

Site yönetimi, kullanım şartlarını istediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcıların sorumluluğu altındadır.
Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

En Son Bakılanlar

No products